R.G.P. Bilya ve Masuralar, CIMA Rulmanlar, NKB Rulman ve Yataklı Rulmanlar

NKB Rulman Limited Şirketi, kalite ve fiyat avantajıyla rekabete ortak oluyor.
Tayvan menşeili Thai Dieng Ind. Co. Ltd. firmasının Türkiye distribütörlüğünü yürüten ve firmanın ürünlerini NKB markasıyla Türk sanayicisine sunan NKB Rulman Limited Şirketi kalite ve fiyat avantajıyla farkını ortaya koyuyor. NKB markasıyla rulman ve rulman yatakların satışını gerçekleştiren firma, bu doğrultuda ürünlerinin kalite ve fiyat özellikleri sayesinde rekabetçi bir yapı sergiliyor.
NKB Rulman Limited Şirketi’nin Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Thai Dieng Ind. Co. Ltd. firması Tayvan’ın güvenilir rulman üreticileri arasında yer alıyor.1962 yılında Tayvan’ın Taichung kentinde kurulan firma, yataklı ve oynak bilyalı rulman serilerine ilerleyen dönemde forklift rulmanları, otomotiv rulmanları, tarım rulmanları ve yüksek devirli hassas CNC rulmanlarını ekleyerek çeşitliliğini arttırmış durumda. 1982 yılındaki yatırımlarının ardından Avrupa ve Amerika pazarlarında aktif bir oyuncu haline gelen Thai Dieng Ind. Co. Ltd. yüksek teknolojili laboratuvarlarda kalite kontrol işlemini gerçekleştirerek, ürünlerini kullanıcıya sunuyor. Kalite kriterlerini sürekli geliştiren firma 2005 yılında “Tayvan’da kaliteli üretim” logosunu kullanma hakkıyla ödüllendirildi.
Thai Dieng Ind. Co. Ltd.’nin Türkiye distribütörlüğünü yürüten NKB Rulman Limited Şirketi, tüm bu kalite ve fiyat kriterlerini Türk sanayicisine sunduğu ürünlerle devam ettiriyor.
KALİTE BELGELERİMİZ :
1982- ISO 9000 ve QS 9000
1998- ISO 9002
2003- ISO 9001:2000
2004- QS 9000
2005- TAIWAN’da KALİTELİ ÜRETİM” Logosu kullanma hakkı ile ödüllendirilmiştir.
R.G.P. International SRL,
Firmamızın 2012 Yılından bu yana Türkiye distribütörlüğünü yaptığı R.G.P Internaional Srl. firmasının misyonu tüm müşterilerine yüksek uluslararası standartlarda kalite seviyesini ulaştırmaktır.
1973 Yılında Milano – İtalya’ da kurulmuş ve hızla konusunda Dünya çapında önde gelen kuruluşlardan biri olmuştur. Yüksek kalitede hassas tane bilyalar, krom çelik bilyalar,  paslanmaz bilyalar, plastik bilyalar, seramik bilyalar, derlin bilyalar, torlon bilyalar, cam bilyalar, silindirik masuralar, iğne masuralar ve taşıyıcı üniteler başlıca ürünleridir. İleri teknoloji test cihazları ve titiz üretim koşulları sayesinde ISO 9001.2008 ve ISO 14001.2008 belgelerine sahiptir.
Saygılarımızla,
NKB RULMAN L.T.D. Ş.T.İ.